Європа-Турінг

ПРО КОМПАНІЮ

Пасажирські перевезення автобусами "Європа–Турінг–Україна" - Комфорт і безпека вашої подорожі
"Європа - Турінг - Україна" - компанія з штаб-квартирою у Львові, основними видами діяльності якої є надання в оренду автобусів європейського класу, пасажирські автобусні перевезення, а також надання автомобілів з водієм в оренду. Працює "Європа - Турінг - Україна" як на внутрішньому ринку пасажирських перевезень, так і на міжнародному. Оренда автобуса "Європа - Турінг - Україна" - це максимальне задоволення від комфорту, сервісу та безпеки пасажирів. Вам залишається тільки насолоджуватися навколишнім пейзажем з вікна автобуса.

Пасажирські перевезення з нами гарантує Вам прибуття в кінцевий пункт призначення без відчуття втоми або невдоволення.

Оренда автобусів "Європа–Турінг–Україна" – це надійно!
Больш ніж за 10 років роботи на ринку перевезень компанія отримала цінний досвід автобусних перевезень країнами Східної, Західної та Центральної Європи. Зокрема цьому сприяє зручне географічне розташування Львова на перехресті шляхів зі сходу на захід і навпаки, що дозволяє клієнтам і партнерам, які орендують наші автобуси, швидко добиратися в потрібне місце на карті Європи.

Оренда автобусів "Європа–Турінг–Україна" - це зручно!
Комфорт і безпеку пасажирських перевезень забезпечать сучасний автобусний парк (всі наші автобуси мають сертифікат EURO-3 і право на в'їзд в центр будь-якого міста Європи) і висококваліфіковані водії з Шенгенськими візами

Оренда автобусів "Європа–Турінг–Україна" - це вигідно!
Компанія пропонує ринкові ціни на автобусні пасажирські перевезення та на оренду автобусів VIP-класу з переконанням, що навіть найвибагливіший наш пасажир почуватиметься безпечно та комфортно.

НАШІ КЛІЄНТИ
Автобуси "Європа-Турінг-Україна" орендують: туристичні групи, дитячі групи, артисти, на гастролі, спортсмени.
Наші автобуси здійснюють пасажирські перевезення для туристичних компаній з України, Росії, Румунії, Португалії.

 
Категорія
VIP

4 місця
Категорія
VIP

21 місце
Категорія
VIP

8 місць
Категорія
VIP

51 місце
Категорія
VIP

48 місць
Категорія
VIP

48 місць
Категорія
VIP

55 місць
Категорія
VIP

20 місць

Якщо Ви хочете отримувати від нас інформацію про знижки та акції стосовно автобусних перевезень - зареєструйте свою електронну адресу


вул. В. Великого, 2, 79026 м. Львів, Україна, тел.: +38 (032) 240-48-60, факс: +38 (032) 297-00-95, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.